website design

Websites


Voor de fun onderhoud ik een aantal websites. Klik hieronder als je geïnteresseerd bent.

River Trotters RT Heren 1Kastenstunter Oranje Trouw


website design2

Bewolkt

7°C

Hardinxveld-Giessendam

Bewolkt

Luchtvochtigheid: 70%

Windkracht: 22.53 km/h

  • 22 Maart 2017

    Voornamelijk bewolkt 12°C 2°C

  • 23 Maart 2017

    Voornamelijk bewolkt 13°C 3°C

A next-generation family

fotovdmaand

Film is de leugen van het leven en de waarheid van de droom.
Next Level Personal Training
Costa Rica Surf Holiday 2015
A round of Bali 2014
Laurens Bosni├ź 2015
Wintersport Zillertal 2017
Amanda Philippines 2017
Wintersport Zillertal 2015
Bonaire 2016
Radio Bombay Fm 103mhz
Leonard skydiving
image
Leo
Globetrotter
image
One Man Video
image
Thrillseeker
Amanda Abseilen Euromast
image
1+1=6
image
M+T
Happy Couple
image
Lau
YOLO
image
Martijn Basketball
Binnenland Heren 1 Video's vanaf 2011
Logo's

Hier staat altijd de meest recente montage van de eerste divisie basketballwedstrijd van Martijn bij River Trotters Heren 1 Hardinxveld-G'dam.
Game v.s. Wyba Veghel.

River Trotters Heren 1
Martijn van Noordenne

Don't worry when your coaches gets on you. Start worrying when the coaching staff stop getting on you.

-Martijn van Noordenne

findus  fb erik fb marianne fb amanda fb leonard fb martijn fb laurens 

linkedin  link erik link amanda link leonard link leonard  

Amanda
Front-end developer

Amanda

Dochter, creatieveling van de familie. Maakt hele mooie dingen!!!
Zowel bij dpdk als voor Creamanda.

Talitha
Student HBO Rotterdam

Talitha

Schoondochter, studeert Communicatie en is een volleyballer en een basketballer.
Leonard
First Line Service Engineer

Leonard

Oudste zoon, techneut, software engineer, wereldreiziger, TROMP en wat zijn ogen zien kunnen z'n handen maken.
Martijn
Account Manager Sales

Martijn

Tweede zoon, Talitha, bedrijfskunde, master, chips, kabels en eerste divisie basketball. En een frikandellen-eter!!
Laurens
HORECA NASSAU Breda

Laurens

Derde zoon, commercieel, ondernemend, funny, horeca, feesten en nu Nassau in Breda!! YOLO....

Familie van Noordenne

info@vannoordenne.nl

The Kids

Amanda
amanda@vannoordenne.nl
Leonard
leonard@vannoordenne.nl
Martijn
martijn@vannoordenne.nl
Laurens
laurens@vannoordenne.nl

The Parents

Marianne
marianne@vannoordenne.nl
Erik
erik@vannoordenne.nl